Dziś 21 stycznia, a to oznacza, że wszystkie babcie dzisiaj świętują. Z tej okazji za naszym pośrednictwem Burmistrz Tomasz Kulczyński przesyła serdeczne życzenia i pozdrowienia dla wszystkich pań, których życie radują wnuczęta.

Pomysł utworzenia święta w Polsce pojawił się w tygodniku "Kobieta i Życie" w 1964 roku. W ten dzień wnuki składają swoim babciom życzenia, przygotowują laurki i drobne upominki. Z tej okazji za naszym pośrednictwem wszystkim Babciom życzenia przesyła także Burmistrz Tomasz Kulczyński.

- Z okazji tego wspaniałego święta chciałbym życzyć wszystkim Babciom przede wszystkim zdrowia i wytrwałości, a także radości i pociechy z wnucząt i prawnucząt, które w życiu każdej Babci są zawsze oczkiem w głowie i z pewnością najważniejszymi członkami rodziny - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Drogie Babcie, Wasza czułość i cierpliwość dla następnych pokoleń uczy i wychowuje w duchu spokoju i przekazywania istotnych doświadczeń życiowych. Wszystkiego, co najlepsze - dodał włodarz Kulczyński.
Z tej okazji nie zapominajmy o naszych Babciach! Jako redakcja również wszystkim Babciom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i pociechy z wnucząt!