Łącznie 5 drużyn pożarniczych z naszej gminy zajęło wysokie lokaty w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych OSP. Wiemy, kto będzie reprezentował Powiat Polkowicki oraz Gminę Chocianów na zawodach wojewódzkich.

W kategorii mężczyzn pierwsze miejsce zajęła drużyna OSP Michałów, zaś tuż za nią uplasowali się strażacy z Trzebnic. Z kolei w kategorii kobiet również drugie miejsce przypadło strażaczkom z Trzebnic. Teraz ochotnicy z Michałowa szykują się na zawody na etapie wojewódzkim.

- Z dumą informujemy, że drużyna OSP Michałów zajęła pierwsze miejsce w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych ochotniczych straży pożarnych! Trzymajcie za nas kciuki 24.09.2022 na zawodach wojewódzkich! - przekazali członkowie drużyny OSP z Michałowa.
Także młodzież z naszej gminy dała popis swoich umiejętności. Pierwsze miejsca zajęły młodzieżowa drużyna pożarnicza chłopców ze Szklar Dolnych (drugie miejsce przypadło w udziale uczestnikom z Trzebnic), a w kategorii dziewcząt wygrały młode strażaczki z Trzebnic (drugie miejsce przypadło uczestniczkom ze Szklar Dolnych). Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych startach!