Zagłębie Lubin, Uczelnia Jana Wyżykowskiego i Dolnośląski Związek Piłki Nożnej - co łączy te trzy zgoła różne organizacje? Podyplomowe studia z zarządzania w sporcie. Sprawdzamy szczegóły!

Klub piłkarski Zagłębie Lubin w ramach współpracy z Uczelnią Jana Wyżykowskiego zapraszają na studia podyplomowe, których celem jest przekazanie słuchaczom unikatowej wiedzy w kontekście funkcjonowania organizacji sportowo-rekreacyjnych. Zajęcia realizowane będą w formie hybrydowej, z wykorzystaniem obiektów sportowych, a patronat nad nimi objął Dolnośląski Związek Piłki Nożnej.

Uzyskane kompetencje i umiejętności oraz wiedza pozwoli absolwentom w efektywny sposób kierować klubami, instytucjami sportu oraz innymi organizacjami o charakterze sportowo-rekreacyjnym - informują pracownicy uczelni. - Studia prowadzone na Wydziale Zamiejscowym w Lubinie - dodają.
Studia adresowane są do absolwentów studiów I i II stopnia, a w szczególności do kadry zarządzającej organizacjami sportu oraz instytucjami sportowo-rekreacyjnymi, która chce zaktualizować swoją wiedzę z zakresu zarządzania; osób zarządzających obiektami sportowymi i rekreacyjnymi; pracowników administracji publicznej odpowiedzialnych za rozwój sportowy i ofertę wypoczynkową lokalnej społeczności; działaczy sportowych oraz aktualnych i byłych sportowców, którzy planują związać swoją przyszłość zawodową w pionach zarządzających organizacjami sportowo-rekreacyjnymi.