Czy w Gminie Chocianów rosną nowi mistrzowie? Do takiego wniosku można dojść śledząc turniejowe dokonania podopiecznych tutejszego klubu karate, którego zawodniczki na początku października dały kolejny popis swoich umiejętności (galeria zdjęć pod artykułem). Aby dołączyć do najlepszych wybierz się na trening już dzisiaj!

O tym, że karatecy godnie reprezentują naszą gminę pisaliśmy już wiele razy (szczegóły w artykule: "Karatecy zapraszają na treningi"), ale z sukcesów warto być dumnym, dlatego również tym razem mamy się czym pochwalić. Na początku października reprezentanci chocianowskiego klubu karate zawojowali podium we Wrocławiu.

- We Wrocławiu odbyła się już XIV edycja Pucharu Mistrza pamięci Sensei Hidetaki Nishiyama. Na zawodach wzięli udział również zawodnicy z naszego KKS SENTO-KAN - poinformowali chocianowscy zawodnicy sztuk walk. - Nasi karatecy wielokrotnie stanęli na podium - dodali.
Oliwia Pluta wywalczyła złoto w konkurencji kumite oraz srebro w konkurencji kata, Amelia Sawajda w piękny sposób zdobyła srebro w konkurencji kumite oraz brąz w konkurencji kata, natomiast Olewicz Beata w konkurencji kata również stanęła na podium zdobywając srebro.

Następny turniej już 23 października w Głuchołazach, a już dzisiaj (w każdy wtorek i czwartek) o 18:15 w hali przy ulicy Kasztanowej kolejny trening, na który mile widziani są wszyscy, którzy pragną odrobinę się poruszać i nabrać umiejętności potrzebnych także do samoobrony. Poniżej prezentujemy obszerną galerię zdjęć, jaką zamieścili na swojej stronie w mediach społecznościowych chocianowscy karatecy.