Pracownicy Referatu Gospodarki Komunalnej z chocianowskiego Urzędu Miasta i Gminy zaprezentowali kolejne efekty swojej pracy. Tym razem chodzi o obszar targowiska zmienianego według pomysłu Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego. Sprawdzamy, jakie są nowe ustalenia.

W ubiegłym tygodniu pracownicy referatu GK spotkali się z handlowcami z miejskiego targowiska. Rozmawiali m.in. o regulaminie targowiska, warunkach użytkowania pawilonów handlowych i przygotowaniu umów na ich użytkowanie.

- Omówione zostały warunki użytkowania nowych pawilonów. Obowiązujący Regulamin targowiska został również przedstawiony. Teraz dostosowujemy umowy do zgłoszonych uwag i wspólnych spostrzeżeń - poinformowali pracownicy referatu. - Ale nie byłoby ani rozmów ani inwestycji gdyby nie pomysłodawca remontu i całokształtu nowego targowiska czyli Burmistrz Tomasz Kulczyński - dodali.
Niebawem mamy także poznać datę jego otwarcia. To jednak nie koniec działań związanych z tym obszarem. Wczoraj pracownicy kończyli utwardzanie terenu przy targowisku oraz układanie kostki. Jak się dowiadujemy z internetowego wpisu pozostaje jeszcze docięcie na wymiar drobnych elementów oraz wymiana odpływu liniowego.