Współpraca to słowo, które zdaje się przyświecać nie tylko nowemu sołtysowi Parchowa, ale także całej radzie sołeckiej. Iwona Michoń została w niedzielę nowym sołtysem Parchowa. Kto został wybrany do nowej rady?

Po wielu miesiącach wreszcie możliwe były wybory na sołtysa Parchowa. Mieszkańcy dokonali w niedzielę ważnego wyboru - postawili na współpracę z Burmistrzem Tomaszem Kulczyńskim. Tę zaoferowała Iwona Michoń, która nie miała konkurentów. Iwona Michoń cieszyła się dzisiaj poparciem blisko 65% zebranych na sali wyborców. Co ciekawe nikt nie odważył się wystartować przeciwko nowej sołtys. W skład nowej rady sołeckiej weszli: Tomasz Kulczyk, Alicja Smyk, Elżbieta Kowalczuk, Waldemar Rolak i Michał Oleszczuk. Gratulacje za naszym pośrednictwem przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński.

- Gratuluję Pani Iwonie zwycięstwa w wyborach na sołtysa, a także nowym członkom rady sołeckiej. Mam nadzieję, że ten wybór mieszkańców Parchowa będzie oznaczał powrót współpracy, na którą bardzo liczę - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński.
Teraz mieszkańców Parchowa czeka już tylko wybór nowego radnego. Po tym, jak dotychczasowa radna z tamtego okręgu nie złożyła oświadczenia majątkowego, radni Rady Miejskiej wygasili jej mandat. Do tej sprawy z pewnością powrócimy.