Fanów halowej piłki nożnej zapraszamy do kibicowania drużynom, które już dzisiaj zmierzą się w pierwszej kolejce Chocianowskiej Ligi Futsalu BUDIMEX 2020/2021, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Madness. Wybrane mecze dostępne będą na antenie Chocianow.tv.

W zmaganiach sportowych o tytuł Mistrza Chocianowskiej Ligi Futsalu BUDIMEX 2020/21 zmierzy się 10 drużyn. Na Hali Sportowej przy ulicy Kasztanowej 5 w Chocianowie obejrzymy piłkarzy: PEBEKA S.A., HORMANN, TEAM LUBIN, EXCLUSIVE, CZARNI ROKITKI, BUDIMEX S.A., SMULDERS POLSKA, MADNESS, LINE CONSULTING oraz MIETEK TEAM.

- Bardzo dziękujemy partnerom i sponsorom. Patronatem całe przedsięwzięcie objął Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński, a sponsorem tytularnym została firma Budimex - wymienia Wojciech Chmielewski ze Stowarzyszenia Madness Chocianów. - Wybrane mecze będzie także można śledzić na antenie lokalnej telewizji Chocianow.tv - dodaje organizator.
Pierwsza kolejka zaczyna się dzisiaj o godzinie 18:00 i potrwa do 22:00. Kolejne rozgrywki planowane są na 7 i 14 grudnia.
[KN]