Wreszcie na żywo będziemy mogli podziwiać umiejętności chocianowskich karateków. Klub Karate Tradycyjnego Chocianów Sento-kan zaprasza mieszkańców na turniej "Mugen Karate Cup", który swoim patronatem objął m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński, Starosta Powiatu Polkowickiego i Polska Unia Karate Tradycyjnego.

O sukcesach karateków na naszym portalu wspominamy za każdym razem, kiedy tylko osiągają wysokie noty i zdobywają medale, a że dzieje się to bardzo często, dlatego z pewnością znajdziecie wiele ciekawych informacji w naszej zakładce Sport. Teraz nadchodzi czas, abyśmy mogli na żywo podziwiać zmagania naszych reprezentantów.

Impreza oficjalnie rozpocznie się w sobotę, 10 czerwca o godzinie 10:00 od prezentacji ekip, które będą zmagać się na chocianowskich matach. Organizatorzy nie zapominają o najważniejszym, czyli wspólnej rozgrzewce, którą będziemy mogli podziwiać między 10:15 a 10:30. Później przyjdzie czas na zawody właściwe, a te potrwają aż do godziny 18:00. Serdecznie zapraszamy!