- Prace idą codziennie do przodu - przekazali pracownicy Zakładu Usług Komunalnych i Transportu Publicznego w Chocianowie. Mowa o jednej ze sztandarowych inwestycji Gminy Chocianów pod rządami Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego.

Na temat budowy kanalizacji sanitarnej, realizowanej dla mieszkańców zgodnie z zapowiedzią Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego pisaliśmy na naszym portalu wielokrotnie. Najważniejsze informacje znajdziecie w artykule: "Budowa kanalizacji w Chocianowie rozpoczęta!". Relację z postępu prac zamieszczają także pracownicy spółki realizującej zadanie.

- Spółka wybudowała już prawie 400 mb sieci kanalizacji ciśnieniowej czyli 40%. Jutro kolejne prace w tym rejonie. Obecnie wykonujemy przewierty później osadzanie studni wraz z wyposażeniem (czyszczaki oraz komory napowietrzające), a na samym końcu zabudowa przepompowni ścieków - wyjaśnili pracownicy ZUKiTP-u. - Kolejne zdjęcia z postępu prac w kolejnych postach - zapowiedzieli.
Poniżej publikujemy zdjęcia zamieszczone w mediach społecznościowych na stronie spółki (kliknij link) w tym tygodniu. Ten temat cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców ulicy Głogowskiej i Leśnej, dlatego z pewnością jeszcze nie raz do niego powrócimy na łamach naszego portalu. Zachęcamy do aktywnego śledzenia naszych doniesień.