Prosimy o zachowanie ostrożności. NOGA Z GAZU - apelują pracownicy Zakładu Usług Komunalnych i Transportu Publicznego. Chodzi o trwający obecnie remont ulicy Fabrycznej.

Przy jednym z budynków mieszkalnych na ulicy Fabrycznej pracownicy ZUKiTP-u stwierdzili awarię przyłącza wodociągowego. W związku z tym, dzisiaj od rana trwają prace mające na celu jego wymianę. 

- UTRUDNIENIE W RUCHU - UL. FABRYCZNA w Chocianowie!! W związku ze stwierdzoną awarią przyłącza wodociągowego do budynku mieszkalnego, w dniu jutrzejszym 02.02.2023 r. Spółka zmuszona jest do jego wymiany - poinformowali wczoraj popołudniu pracownicy ZUKiTP-u. - Wobec powyższego nastąpią utrudnienia w ruchu kołowym i pieszym na wysokości budynku Fabryczna 3. Prosimy o zachowanie ostrożności. NOGA Z GAZU - dodali w swoim apelu.
Ponadto pracownicy Zakładu zamieścili również mapkę poglądową (dostępna poniżej). My również przyłączamy się do tego apelu. Aby na bieżąco śledzić komunikaty Zakładu Usług Komunalnych i Transportu Publicznego wystarczy polubić ich stronę w mediach społecznościowych (kliknij link).