Reklama
userad3
Reklama

Klub "Senior+" oficjalnie otwarty (foto i wideo)


- Kolejna obietnica została zrealizowana. Po wielu latach oczekiwań… to właśnie w tej kadencji udało nam się otworzyć "Klub Seniora" - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński, który wspólnie z szefem Klubu Radnych Chocianów 2023 radnym Arturem Wandyczem i księdzem Proboszczem Stanisławem Łobodziec otworzyli wczoraj Klub Senior+, który działa w ramach struktury Ośrodka Pomocy Społecznej w Chocianowie. Relację z tego wydarzenia przygotowała także lokalna telewizja chocianow.tv. Zapraszamy do jej obejrzenia na naszym portalu!

O tej inwestycji, na którą z pewnością czekali chocianowscy seniorzy, pisaliśmy na naszym portalu wielokrotnie. Najważniejsze szczegóły znajdziecie w artykułach: "200 tysięcy złotych na Klub Seniora w Chocianowie", "Tak wygląda Klub Seniora w Chocianowie" oraz "Powołali do życia Klub Senior+". Wczoraj udało się przypieczętować ten sukces.

Cieszę się bardzo. Kolejna obietnica została zrealizowana. Po wielu latach oczekiwań… to właśnie w tej kadencji udało nam się otworzyć "Klub Seniora". A gdzie? W przejętych w tej kadencji obiektach starego przedszkola/ tauronu/ dawnych pomieszczeń huty. To nie koniec, rewitalizacji tego miejsca, więcej informacji niebawem - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy dzięki współpracy przyczynili się do powstania tego miejsca, oraz dzisiejszym gościom za obecność - zwłaszcza naszym maluchom z przedszkola za wspaniałą oprawę muzyczną i taneczną. Naszym Wspaniałym Seniorom życzę wielu merytorycznych spotkań, dużo pozytywnych wspomnień i oby w nowym miejscu czuli się chociaż w połowie tak dobrze jak w domu. Dużo uśmiechów Kochani - dodał w swoim wpisie w mediach społecznościowych.
Klub "Senior+" w Chocianowie został utworzony dzięki dofinansowaniu z Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2021-2025, ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

MAMY TO! Dzięki staraniom Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego oraz radnych Klubu Radnych Chocianów 2023 otworzyliśmy wczoraj Klub "Senior+", który będzie służył mieszkańcom naszej gminy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00 - podkreślili dzisiaj pracownicy chocianowskiego OPS-u. - Dziennikarze chocianow.tv przygotowali świetną relację z uroczystości otwarcia, w której obok Burmistrza Tomasz Kulczyński wzięli udział: radny Artur Wandycz oraz Ksiądz Proboszcz Stanisław Łobodziec, który poświęcił nowy obiekt. Nie zabrakło także wspaniałych występów naszych seniorów, tych obecnych oraz przyszłych - aktualnie przedszkolaków z Przedszkole Miejskie w Chocianowie.
Więcej o rekrutacji do Klubu przeczytacie Państwo na stronie BIP OPS-u (kliknij link). Wspomniana relacja lokalnej telewizji do obejrzenia także pod tym artykułem. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.


Źródło: www.chocianow.tv; www.facebook.com
2023-04-18 20:44