Rozbiórka starych elementów, korytowanie terenu pod podbudowę drogi i placu oraz parkingów, przygotowanie skwerów i nasadzeń przy parkingach oraz wykonanie trwałej nawierzchni pomiędzy targowiskiem a tutejszym magistratem ruszyło.

To w jaki sposób zmienia się teren targowiska położonego w centrum Chocianowa ujawnialiśmy na naszym portalu już wielokrotnie. Szczegóły możecie znaleźć w naszych artykułach: "Tymczasowe targowisko w nowym miejscu", "Na razie dużo gruzu", "Roboty rozbiórkowe okiem kamery", "Pohandlują w lepszych warunkach", "Więcej miejsca na nowe targowisko", "Nowe targowisko rośnie w oczach", "Coraz ładniej w centrum miasta", "Nowa instalacja w pobliżu targowiska" oraz "Niespodzianka na bazarku miejskim". Dziś przyszedł czas na dalszy etap prac.

- Rozpoczynamy kolejną inwestycję. Droga przy targowisku będzie zamknięta - poinformowali pracownicy Referatu GK z tutejszego magistratu.
W tym miejscu powstanie m.in. nowy parking, który z pewnością ułatwi nie tylko robienie zakupów i załatwienie ważnych urzędowych spraw, ale posłuży także pacjentom przychodni zdrowia.