Mieszkańcy Chocianowa mogą być dumni. Dzięki pracy Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego budżet naszej gminy zasiliły kolejne pieniądze. Tym razem ponad 1,3 miliona złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup lamp solarnych.

O tym, że Burmistrz Kulczyński działa na wielu frontach, aby realizować więcej projektów i inwestycji widać gołym okiem. Kolejnym punktem, który potwierdza tę opinię są kolejne środki, jakie wpłynęły na konto naszego samorządu.

- Kolejne pieniądze! Dzięki ciężkiej urzędniczej pracy aż 1.332.540 zł zasiliło konto naszej Gminy - poinformował w mediach społecznościowych Burmistrz Tomasz Kulczyński.
Od początku kadencji do Chocianowa wartkim strumieniem płyną pieniądze, o jakich dotychczas mieszkańcy mogli tylko pomarzyć. O najważniejszych środkach zewnętrznych, jakie pojawiły się w gminnym budżecie pisaliśmy w naszych artykułach: "4 miliony dla Chocianowa", "Kolejne pieniądze popłyną do Chocianowa", "70 tysięcy dla Chocianowa", "Kolejna inwestycja dofinansowana", "Blisko 40 tysięcy złotych dotacji dla Chocianowa", "Remontują na Pileckiego", "Spektakularny sukces Burmistrza Kulczyńskiego", "Kolejne miliony złotych dla Chocianowa. Kulczyński nie zwalnia tempa", "Wyczekiwane świetlice powstaną za pieniądze z dotacji" oraz "7 milionów 350 tysięcy złotych z pierwszej transzy Polskiego Ładu". Na co przeznaczone zostaną pieniądze tym razem?

- Gdy objąłem Urząd Burmistrza, lamp solarnych w całej Gminie Chocianów było zaledwie 31. Zrobimy kolejne 31 i aż o 100 więcej! Wypatrujcie niebawem około 131 nowych solarów, które rozbłysną w całej Gminie - poinformował włodarz Chocianowa. - To dodatkowe lampy obok tych stacjonarnych, które także zmodernizujemy w tej kadencji. Przetarg już niedługo - dodał Tomasz Kulczyński.
Cały wpis Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego dostępny jest na stronie: https://www.facebook.com/BurmistrzChocianowa/posts/266165508854135. Ten temat z pewnością będziemy śledzić na bieżąco dla Naszych Czytelników, dlatego zachęcamy do systematycznego odwiedzania naszego portalu.