Właśnie w sieci pojawiło się podsumowanie wydarzeń ubiegłego tygodnia. Jakie informacje znalazły się w zestawieniu przygotowanym przez lokalną telewizję internetową Chocianow.tv? Sprawdźcie sami na nagraniu poniżej.

Wśród najważniejszych wydarzeń ostatniego tygodnia znalazły się: "Chocianów będzie SMART", "Blisko dwa tygodnie świętowania - Lupus zaprasza", "Koronawirus nadal w pobliżu", "Bezpieczne wakacje podsumują konkursem", "TYLKO U NAS: Pracownica zarażona - 10 dni kwarantanny", "Przyjaciele górników powalczą o tytuł najlepszych siatkarzy", "Dożynki okiem kamery (wideo)", "Sprawniej dojadą do szkół", "Kolejne domy podłączone do wody (wideo)", "Rachmistrzowie nie wejdą do domów", "Czy Mateusz Morawiecki przyjedzie do Chocianowa?", "Stal powalczy o młodzieżowe Mistrzostwo Polski!", "Zmodernizują Zespół Szkół w Chocianowie", "Dzień Olimpijczyka w Chocianowie (galeria zdjęć)", "Stal z kolejnym sukcesem", "Oderwanie od koryta z pewnością boli", "Kolejne działki w Leśnym Zakątku".

Aby na bieżąco śledzić doniesienia redaktorów CHOCIANOW.TV wystarczy subskrybować kanał na jednym z portali społecznościowych, na którym chocianowska telewizja publikuje swoje najświeższe audycje.

[KN]