Ta inwestycja służyć będzie mieszkańcom nie tylko Trzebnic, ale także okolicznych miejscowości. Jeszcze pod koniec ubiegłego roku budziła duże polityczne spory, jednak dzisiaj, w dobie trwającej epidemii już nikt nie może mieć wątpliwości, że przyniesie wymierne zdrowotne korzyści.

Również w tym tygodniu zapraszamy do obejrzenia zdjęć z postępu prac tej wyczekiwanej przez mieszkańców Trzebnic i okolicznych miejscowości inwestycji. Co tydzień pokazujemy kolejne zdjęcia z budowy przychodni. Dotychczas publikowaliśmy je w artykułach: "Zaglądamy do środka", "Praca wre", "Tutaj będzie opieka medyczna", "Zaglądamy do Trzebnic", "Postęp prac w Trzebnicach", "Przychodnia coraz bliżej", "Zajrzeliśmy do Trzebnic", "Ważna inwestycja okiem obiektywu", "Przychodnia w Trzebnicach rośnie w oczach" oraz "Zdjęcia ław fundamentowych". Cała kolekcja zaczęła się od artykułu, w którym daliśmy Wam znać, że "ciężki sprzęt wjechał do Trzebnic".

Całość inwestycji, pomimo trwającej epidemii COVID-19 ma szansę zostać zrealizowana jeszcze w tym roku. Przypomnijmy, że w przychodni funkcjonować będą gabinety: zabiegowy, szczepień dzieci zdrowych, lekarza internisty dla dzieci chorych i dla dzieci zdrowych, stomatologiczny oraz pomieszczenie dla pielęgniarki środowiskowej. Dodatkowo powstanie parking obsługujący przychodnię.
[KN]