Dzisiaj przyszedł czas na kolejne, trzynaste w tym roku podsumowanie najważniejszych wydarzeń ubiegłego tygodnia. Cała seria przygotowana przez lokalną telewizję chocianow.tv dostępna jest w mediach społecznościowych. Najnowsze wideo poniżej.

Redaktorzy Chocianow.tv przyzwyczaili nas do serii podsumowań, która ma już ponad rok. Także dzisiaj dziennikarze postanowili wybrać dla swoich widzów najważniejsze artykuły zamieszczone w ubiegłym tygodniu na naszym portalu: "29 marca, pierwsze odlewy w FUM", "Nawet 15 tysięcy złotych dla Kół Gospodyń Wiejskich w ogólnopolskim konkursie", "Najlepsi z najlepszych - konkurs dla młodych strażaków", "Zarabia na mieszkańcach?", "W Trzmielowie będzie jaśniej", "Policja zaprasza w swoje szeregi", "Spis Powszechny wystartował", "Bezzwrotne 150 tysięcy złotych dla młodego rolnika", "Sukces Burmistrza i radnych przypieczętowany (wideo i zdjęcia)", "Obdarowali przed Świętami (galeria zdjęć)", "Triduum Paschalne w chocianow.tv", "ARiMR ogłosił konkurs na plakat. Do wygrania pieniądze", "Strategia ZIT potrzebuje Twojej opinii", "Utrudnienia w ruchu na zjeździe w kierunku Pogorzelisk", "Tradycyjnie w nastroju Zmartwychwstania i odkupienia", "Mobilnie poświęcili pokarmy (galeria zdjęć)", "Wielkanoc z chocianow.tv" oraz "Wyczekiwane świetlice powstaną za pieniądze z dotacji".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.