Burmistrz Tomasz Kulczyński zaprasza na Wieczorek Taneczny do Regionalnego Centrum Kultury w Chocianowie. Start imprezy już jutro, w czwartek, 9 września o godzinie 19:00. Na uczestników będzie czekał słodki poczęstunek i ciepłe napoje.

Na swoim profilu w mediach społecznościowych Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński zaprosił seniorów do udziału w kolejnej edycji dancingu. Impreza startuje w czwartek, 9 września o godzinie 19:00 w Regionalnym Centrum Kultury w Chocianowie.

- Zapraszamy serdecznie seniorów na Wieczorek Taneczny, który odbędzie się w czwartek – 9 września br. o godz. 19:00  w Regionalnym Centrum Kultury. Do tańca przygrywał będzie zespół muzyczny - poinformowali pracownicy Regionalnego Centrum Kultury. - W programie wieczorku również słodki poczęstunek i ciepłe napoje. Udział w zabawie tanecznej jest bezpłatny - dodają organizatorzy.
Przypomnijmy, że impreza dzięki Burmistrzowi Tomaszowi Kulczyńskiemu pojawiła się w naszej gminie po raz pierwszy już w listopadzie 2019 roku, by od stycznia 2020 roku na dobre zagościć w kalendarzu seniorów. Pisaliśmy o tym na naszym portalu w artykułach: "Wieczorki taneczne dla Seniorów" oraz "Dla seniorów od 17-ej". Tym razem impreza startuje w czwartek o 19:00.