Dużo krzyków, pretensji a koniec końców i tak brak chęci do pracy w komisjach - tak można podsumować działania na piątkowej sesji radnego Norberta Piotrowskiego. Podczas niej odmówił on pracy w komisji skrutacyjnej, a następnie w Komisji Rewizyjnej. 

- Funkcję radnego sprawuję dla Państwa dobra, członkostwo w Komisji Rewizyjnej było dla mnie bardzo ważne ponieważ miałem realny wpływ na kształtowanie się decyzji rady - pisał na swoim profilu jeszcze jakiś czas temu radny Norbert Piotrowski.

Można więc zadać pytanie, co się w tym czasie zmieniło? Czy może jest to efekt po prostu "mydlenia" oczu mieszkańcom Chocianowa? Przypomnijmy, że saga z powołaniem członka klubu "Razem Dla Chocianowa" trwa już od kilku miesięcy, lecz wcześniej odmawiała udziału w niej Izabela Szwed. Podczas piątkowej sesji taką propozycję otrzymał także przewodniczący klubu Norbert Piotrowski, jednak pokrętny sposób próbował odpowiedzieć na konkretne pytanie zadawane przez Przewodniczącego Rady Miejskiej w Chocianowie - Janusza Ślipko. 

Ostatecznie do Komisji Remisji ponownie nie został wybrany nikt, choć koalicyjna większość proponowała już połowę osób znajdujących w klubie. Cała sytuacja wygląda już komicznie, ponieważ przez zachowanie opozycji coraz częściej przypomina "cyrk", który często oglądamy w Sejmie. Nasuwa się aż pytanie... czy może mieć na to wpływ fakt, że Anna Pichała startuje w wyborach z komitetu Koalicji Obywatelskiej?