Burmistrz Tomasz Kulczyński w swoim środowym wpisie w mediach społecznościowych zaprezentował jak zmieniają się chodnik przy ulicy Trzebnickiej oraz Centrum Przesiadkowe. To kolejne inwestycje, których realizacja możliwa jest dzięki wielomilionowym dotacjom pozyskanym w tej, rekordowej kadencji.

Nie jest tajemnicą, że pasażerowie podróżujący z Legnicy do Głogowa przesiadać się będą z pociągów Kolei Dolnośląskich do specjalnych autobusów tego kolejowego przewoźnika (czytaj: "Centrum Przesiadkowe w budowie"). To jednak ma być rozwiązanie czasowe, bowiem, jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, samorządowe władze pracują obecnie nad rozbudową linii kolejowej z Chocianowa do Przemkowa. Tym bardziej na znaczeniu zyskuje budowane właśnie centrum przesiadkowe.

Czy widzieliście jak nasze centrum zmieniam dla Was? Specjalnie dla Was- zdjęcia ze środka inwestycji. Będzie super. Z resztą zobaczcie sami - przekazał w swoim wpisie włodarz Chocianowa.
Cały wpis znajdziecie na stronie: https://www.facebook.com/PrawdziwyBurmistrzChocianowa/. To jednak nie jedyna informacja na temat realizowanej inwestycji, jaką podzielił się Burmistrz Tomasz Kulczyński.

Zauważyliście Kochani, że nagle - z dnia na dzień- zniknął chodnik przy Dino na Trzebnickiej? - spytał w tym samym wpisie Burmistrz Chocianowa. - Spokojnie, budujemy szerszy, wraz z pasem dla… rowerów. Proszę Was o cierpliwość i przepraszam za utrudnienia - uspokoił mieszkańców Tomasz Kulczyński.
O ścieżce rowerowej wyczekiwanej przez mieszkańców naszej gminy chętnie korzystających z jednośladów przeczytacie m.in. w artykułach: "Oświetlą miejski odcinek ścieżki rowerowej" oraz "Chocianów w sercu miedzianej trasy rowerowej".

- Bardzo mi miło. Każdego dnia jadąc do pracy widzę, jak nasza Gmina zmienia się nie do poznania. Dziękuję za wiadomości, nie na wszystkie jestem w stanie od razu odpowiedzieć, ale cieszę się, że razem widzimy "Czas Na Zmiany", który, jak obiecałem, tak jest realizowany - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński.
O wszystkich inwestycjach realizowanych obecnie w naszej gminie skrupulatnie informujemy na naszym portalu (czytaj: "Chocianów w budowie"), dlatego zachęcamy do śledzenia naszych najnowszych doniesień.