To już ósme nagranie z bajką czytaną dla najmłodszych mieszkańców Chocianowa. Akcję "Zaczytany Chocianów" organizują tutejsza Biblioteka Publiczna oraz Referat Promocji, Komunikacji Społecznej i Informatyki z Urzędu Miasta i Gminy Chocianów.

Dzisiaj o godzinie 18:30 (...) dyrektor tutejszej biblioteki, Sylwia Kondysz przeczytała o "Kwiatowych wróżkach"
Lokalna akcja czytania dzieciom bajek, której pomysłodawcą jest Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński cieszy się dużym zainteresowaniem odbiorców. Wczoraj do grona czytających dołączyła Iza Szwed z tutejszej Szkoły Podstawowej, która przeczytała historię "O Biedronce, która zazdrościła słońcu".

Dzisiaj o godzinie 18:30 również usłyszeliśmy kolejną bajkę z serii "Zaczytany Chocianów" (wideo poniżej), dyrektor tutejszej biblioteki, Sylwia Kondysz przeczytała o "Kwiatowych wróżkach".

Pomysłodawcą jest Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński
Wcześniejsze filmy również są dostępne w serwisie społecznościowym YouTube na kanale Urzędu Miasta i Gminy Chocianów. Pisaliśmy o czytankach, spośród których znalazły się: wiersz Akademii Czytania Bajek, "Skradziony domek żółwia", "Bajka o złotej rybce", "Bajka o wystawie", "Rozmyślania łaciatej krówki" oraz "Pies i kość".
[KN]