Ponad 40 lat temu bawili się do tych przebojów jeszcze jako młodzi ludzi, w ubiegły czwartek wróciły nie tylko wspomnienia, ale także wigor i dobry humor. Wszystko za sprawą Tanecznych Wieczorków dla seniorów, na które po raz kolejny zaprosił Burmistrz Tomasz Kulczyński.

Ta cykliczna impreza dzięki Burmistrzowi Tomaszowi Kulczyńskiemu pojawiła się w naszej gminie po raz pierwszy już w listopadzie 2019 roku, by od stycznia 2020 roku na dobre zagościć w kalendarzu seniorów. Pisaliśmy o tym na naszym portalu w artykułach: "Wieczorki taneczne dla Seniorów", "Dla seniorów od 17-ej", "Kolejny wieczorek taneczny dla seniorów już jutro", a także "Następny czwartek w stylu lat siedemdziesiątych".

- Włodarz Chocianowa, Pan Tomasz Kulczyński pamięta o seniorach i wie, jak ważne jest dla nich, aby móc się spotkać i powspominać dawne lata. Specjalnie dla nich powstały wieczorki taneczne, które z imprezy na imprezę przyciągają coraz więcej uczestników - komentuje Krystian Wan, rzecznik prasowy Urzędu Miasta i Gminy Chocianów. - To nas raduje i wierzymy, o ile nic nam nie przeszkodzi, że będziemy mogli te spotkania kontynuować - dodaje Wan.
Jak nieoficjalnie ustaliliśmy następne takie spotkanie może odbyć się już 7 października, dlatego do tego tematu z pewnością powrócimy.