W najbliższy czwartek i piątek, tradycyjnie 21 i 22 stycznia będzie Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji Regionalne Centrum Kultury przygotowało nie lada gratkę dla wnucząt. Każdy będzie miał okazję złożyć życzenia za pośrednictwem lokalnej telewizji Chocianow.tv.

Wyjątkowo akcja polega na składaniu życzeń dziadkom za pośrednictwem mediów społecznościowych. Życzenia mają zostać udostępnione na portalu www.rckchocianow.pl, www.chocianow.tv, a także na naszym portalu: www.chocianow.pl. Organizatorzy konkursu czekają na życzenia do 20 stycznia.

- To niepowtarzalna okazja, by zaskoczyć swoje babcie, swoich dziadków, sprawić im radość. Przesyłajcie swoje nagrania, składajcie życzenia, recytujcie wierszyki, dziękujcie. To bardzo proste wystarczy włączyć kamerę w swoim telefonie, powiedzieć parę ciepłych słów swoim dziadkom i babciom i przesłać do nas - zachęcają pracownicy Regionalnego Centrum Kultury w Chocianowie.
Nagrane życzenia można przesłać drogą mailową na adres: sekretariat@rckchocianow.pl lub poprzez aplikację Messenger (wiadomość na portalu Facebook) do Regionalnego Centrum Kultury. Życzenia w formie składanki będzie można obejrzeć i usłyszeć właśnie 21 i 22 stycznia. Więcej szczegółów w tym regulamin i karta zgłoszenia dostępna na stronie www.rckchocianow.pl.
[KN]