Ta impreza z 2019 roku zapadła w pamięci wszystkich, którzy w niej uczestniczyli. Okazało się także, że pomysł Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego, aby przenieść imprezę pod pałac w obecnym Chocianowskim Parku Piastowskim, stanowił niesamowitą promocję dla naszej gminy, bowiem fani świetnej zabawy zjechali także z sąsiednich miast. Wszystko wskazuje na to, że także w tym roku, po dwóch latach epidemii uda się wreszcie zorganizować Dni Jagody 2022 w Chocianowie. Tak zdecydowali mieszkańcy.

Niedawno temu na stronie szefa chocianowskiego samorządu w mediach społecznościowych pojawiło się pytanie, czy w obliczu ciągłej minimalizacji obostrzeń nakładanych w związku z pandemią, mieszkańcy naszej gminy chcą powrotu święta jagody do Chocianowa. Wśród wszystkich, którzy się wypowiedzieli nie było złudzeń.

W internetowej sondzie aż 334 osoby wypowiedziały się na temat Jagody - wszystkie na tak - poinformował Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Chocianowskie Dni Jagody 2022 przed nami. Więcej szczegółów już niebawem - dodał włodarz Chocianowa.
Cały wpis dostępny jest na stronie: https://www.facebook.com/BurmistrzChocianowa/posts/391253103012041, a warto go obejrzeć, bowiem Burmistrz Kulczyński opublikował w nim także 80 zdjęć, które uwieczniły Waszą wspaniałą zabawę na Dniach Jagody 2019. Użytkownicy portalu społecznościowego od razu dali się porwać zabawie i zaczęli oznaczać siebie i swoich znajomych na tych zdjęciach. A Wy, poznajecie kogoś? Sprawdźcie sami!