Jak bumerang wraca temat donosów pracownika Radia Zet, pochodzącego z Chocianowa Kamila Nosela, który po udanej akcji Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego i radnych Rady Miejskiej w Chocianowie, postanowił donieść na mieszkańców naszej gminy na policję. Teraz do tematu powrócili dziennikarze lokalnej telewizji chocianow.tv, którzy zapytali mieszkańców o ich ocenę takiego zachowania.

Informacja o tym, że Kamil Nosel doniósł na chocianowian na policję za to, że podczas przedświątecznej akcji rozdawania choinek i prezentów dla najmłodszych, mieszkańcy naszej gminy mieli opuszczone z twarzy maseczki, rozgrzała media w połowie stycznia. Wówczas pierwszy z naszych artykułów: "Kumpel Piecha i Pichały doniósł na chocianowian" zyskał na popularności za sprawą jednego z ogólnopolskich portali społecznościowych, o czym pisaliśmy w artykule: "Internauci wykopali Nosela".

Teraz do tematu postanowili powrócić dziennikarze lokalnej telewizji chocianow.tv, którzy zapytali mieszkańców Chocianowa, co uważają o zachowaniu pochodzącego z naszej gminy pracownika ogólnopolskiej rozgłośni radiowej. Zapraszamy do obejrzenia nagrania poniżej.
[KN]