- W związku z pozyskaniem środków zewnętrznych na rewitalizację różnych obiektów Pan Burmistrz Tomasz Kulczyński chce zapytać mieszkańców Sołectwa Parchów na co chcą przeznaczyć dofinansowanie - informuje Krystian Wan, rzecznik prasowy Urzędu Miasta i Gminy Chocianów. Ankieta poniżej.

To rekordowa w inwestycje kadencja (czytaj: "Burmistrz Kulczyński nie zwalnia inwestycyjnego tempa"), a dzięki następnemu dofinansowaniu możliwe są kolejne. Dlatego Burmistrz Tomasz Kulczyński wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców Parchowa postanowił zapytać za naszym pośrednictwem, co jest bardziej potrzebne w Parchowie: plac zabaw przy boisku Victorii czy rewitalizacja świetlicy wiejskiej.

- To nie pierwszy raz, kiedy sondujemy opinię mieszkańców na temat ważnych dla nich planów i inwestycji. Podobnie było w przypadku Szklar Dolnych, gdzie mieszkańcy w zdecydowanej większości opowiedzieli się za rozwojem i inwestycjami. Wtedy ankiety trafiły bezpośrednio do skrzynek i czekaliśmy, aż mieszkańcy wypełnią ankiety. Teraz również chcemy zapytać mieszkańców o ich zdanie, jednak ze względu na ograniczony czas musimy skorzystać z pomocy oficjalnego portalu miasta i gminy, czyli chocianow.pl - wyjaśnia Krystian Wan, rzecznik prasowy chocianowskiego magistratu.
O tym, że mieszkańcy decydują w ankietach pisaliśmy w artykule: "Mieszkańcy poparli pomysły Burmistrza i Radnego". Najnowsza ankieta dostępna jest poniżej. Czas na oddanie głosu jest do piątku, 20 stycznia do godziny 20:00.

Dziękujemy za głosy. Wyniki opublikujemy niebawem.