Łącznie 12 sołectw: Michałów, Jabłonów, Chocianowiec, Raków, Ogrodzisko, Żabice, Pogorzeliska, Trzebnice, Trzmielów, Parchów, Szklary Dolne i Brunów - wszędzie tam Burmistrz Tomasz Kulczyński spotkał się z mieszkańcami Gminy Chocianów. W organizację zaangażowali się pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Chocianów oraz Regionalnego Centrum Kultury. Relacje ze wszystkich przygotowała chocianow.tv (najnowsze nagranie pod całym artykułem).

W Michałowie (czytaj: "Mieszkańcy dopisali na spotkaniu z Burmistrzem"), w Jabłonowie (czytaj: "Drugie spotkanie z mieszkańcami sukcesem"), a także w Rakowie i Chocianowcu (czytaj: "Jak się bawiliście na spotkaniach z Burmistrzem w okręgu Artura Wandycza? Sprawdźcie na zdjęciach") mieszkańcy sołectw spotkali się z włodarzem Chocianowa w pierwszym tygodniu czerwca. Relację wideo przygotowała chocianowska telewizja, a znajdziecie ją na stronie: "Cztery dni spotkań z mieszkańcami".

Ogrodzisko, Żabice, Pogorzeliska i Trzebnice to sołectwa, w których mieszkańcy gościli Burmistrza w drugim tygodniu czerwca. Również z tych spotkań mogliśmy na naszym portalu obejrzeć relację chocianow.tv - całość na stronie: "Burmistrz w Ogrodzisku, Żabicach, Pogorzeliskach i Trzebnicach". Dzisiaj lokalna telewizja podsumowała ubiegły tydzień spotkań włodarza z mieszkańcami Trzmielowa, Parchowa, Szklar Dolnych i Brunowa.

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.