W piątek, 11 czerwca mieszkańcy Szklar Dolnych i Trzmielowa w godzinach przedpołudniowych muszą uzbroić się w wodę. Właśnie tego dnia wystąpi tam przerwa w dostawie wody, o czym w mediach społecznościowych poinformowało Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne.

Przerwa w dostawie wody w Szklarach Dolnych i Trzmielowie nastąpi w najbliższy piątek, 11 czerwca w godzinach od 9:00 do 10:00. Przyczyną takiego stanu rzeczy będą zaplanowane na ten czas prace eksploatacyjne, o czym poinformowało PWK.

W dniu 11.06.2021 r. w godzinach od 09:00 do 10:00 wystąpi przerwa w dostawie wody dla wsi Szklary Dolne i Trzmielów - informują w mediach społecznościowych pracownicy PWK Sp. z o.o. w Chocianowie - Przyczyną przerwy w dostawie wody są planowane prace eksploatacyjne na stacji uzdatniania wody, należącej do firmy Energetyka Sp. z o.o. Lubin, która zasila w wodę mieszkańców wsi Szklary Dolne i Trzmielów - dodają pracownicy chocianowskich wodociągów.
Przerwa potrwa tylko godzinę, warto jednak nie planować na ten czas prania. Warto także uzbroić się w zapas wody, który będziemy chcieli w tym czasie wykorzystać np. do gotowania.