Co trzeba zrobić, aby zarobić ponad 10 milionów złotych? Trzeba wygrać przetarg w gminie Chocianów. Na tę kwotę dofinansowanie pozyskał Burmistrz Tomasz Kulczyński, a teraz pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Chocianów ogłosili przetarg, dzięki któremu mieszkańcy wielu miejscowości otrzymają nowoczesne obiekty sportowe i nie tylko!

Teraz czas na zgłoszenia firm, które chętnie podejmą się realizacji inwestycji, na które od lat czekają mieszkańcy. Nie trzeba także nikomu tłumaczyć, że udostępnienie tej informacji w mediach społecznościowych z pewnością pomoże trafić do jej potencjalnych wykonawców, którzy mogą być zainteresowani realizacją tego zadania, do czego serdecznie naszych Czytelników, mieszkańców Gminy Chocianów (i nie tylko) z tego miejsca zachęcamy!

Uwaga przetarg! Chcesz zmienić swoją okolicę? Udostępnij! Roboty budowlane - Utworzenie miejsc sportu i rekreacji na terenie Gminy Chocianów. Data składania ofert 30.03.2023 do godz. 10:00, Pozostało: 14 Dni 15 Godzin. Data otwarcia ofert 30.03.2023 godz. 10:15 - przekazali pracownicy chocianowskiego magistratu w mediach społecznościowych. - Ciekawe zadanie i pewne wynagrodzenie. Masz wpływ na zmiany w swojej okolicy. Udostępnij! - dodali.
Prace obejmują takie elementy, jak: przebudowę pomieszczeń w świetlicy wiejskiej w Brunowie z przeznaczeniem na salę do ćwiczeń fitness, budowę placów zabaw oraz doposażenie istniejących placów zabaw w Trzebnicach, Żabicach, Parchowie, Pogorzeliskach, Ogrodzisku, Jabłonowie, Rakowie i Trzmielowie, a także budowy w Chocianowie: placu zabaw, strefy seniora, strefy relaksu oraz skateparku wraz pumptrackiem. Więcej informacji dostępnych jest na portalu dedykowanemu dla administracji rządowej i jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorstw podlegających ustawie Prawo zamówień publicznych do ogłaszania przetargów pod nazwą "Utworzenie miejsc sportu i rekreacji na terenie Gminy Chocianów" (kliknij link).