Burmistrz Tomasz Kulczyński oraz Regionalne Centrum Kultury zapraszają na Koncert Noworoczny w wykonaniu Orkiestry ZG Lubin. Dzięki transmisji w wykonaniu chocianow.tv, koncert na żywo mogą obejrzeć także nasi Czytelnicy.

Orkiestra ZG Lubin cieszy się bardzo dużą popularnością w naszej gminie. Jej występy transmitowane były już na antenie chocianowskiej telewizji, co z przyjemnością publikowaliśmy także na naszym portalu (czytaj: "Koncert górniczej orkiestry ZG Lubin"). Nie inaczej będzie także dzisiaj (czytaj: "Zagrają noworocznie w RCK-u").

Zapraszamy serdecznie na KONCERT NOWOROCZNY w wykonaniu Orkiestry Zakładów Górniczych Lubin pod kierownictwem Kapelmistrza Piotra Koziara, który odbędzie się dnia 4 lutego 2023 roku o godzinie 17:00 w sali Regionalnego Centrum Kultury, ul. Kościuszki 5 w Chocianowie - przekazali pracownicy Regionalne Centrum Kultury. - W programie usłyszymy znane utwory muzyki rozrywkowej w ciekawych aranżacjach z towarzyszeniem wokalistów - dodali.
Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a dla wszystkich, którzy nie mogą w nim uczestniczyć osobiście, lokalna telewizja chocianow.tv prowadzi transmisję na żywo na swoim kanale YoutubeAby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.