Nowe książki dotarły do Biblioteki Publicznej w Chocianowie. Kto tym razem znajdzie coś dla siebie i dlaczego warto czytać?

Mamy nadzieję, że do czytania książek nie trzeba nikogo na siłę przekonywać. Budowanie wyobraźni, zwiedzanie świata nie ruszając się z własnego fotela i poznawanie ciekawych historii to tylko niektóre argumenty przemawiające za tym, że naprawdę warto! 

- Kolejne nowości wydawnicze dotarły do naszej Biblioteki. Tym razem coś dla siebie znajdą najmłodsi Czytelnicy. Zapraszamy do Filii dla Dzieci - czytamy na stronie chocianowskiej biblioteki.
Jakie pozycje znalazły się w chocianowskim księgozbiorze? Ich zdjęciami podzielili się pracownicy Biblioteki w mediach społecznościowych (fotografie poniżej). Warto już dziś odwiedzić tutejszą bibliotekę, dla najaktywniejszych czytelników czekają nagrody.

- Nagrody dla Najaktywniejszych Czytelników za 1 półrocze. Tym razem Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Chocianowie pan Kamil Lis nagrodził trzech Czytelników (kategoria Dorośli i Młodzież), których zapraszamy po odbiór nagród do siedziby głównej Biblioteki - czytamy na stronie Biblioteki Publicznej w Chocianowie.
Komu przypadną w udziale kolejne nagrody? Z pewnością tym, którzy przeczytają najwięcej książek. Zapraszamy!