Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP zaprasza wszystkie młodzieżowe drużyny pożarnicze do XII edycji konkursu "Najlepsi z Najlepszych". Termin nadsyłania prac mija już jutro!

Ogólnopolski Konkurs na Wzorową Młodzieżową Drużynę Pożarniczą i jej Opiekuna ma na celu wyłonienie najbardziej aktywnej i wyróżniającej się drużyny, której praca przyczynia się do popularyzowania ochrony przeciwpożarowej i zasad bezpieczeństwa, a także tradycji ruchu strażackiego.

- Tradycyjnie zapraszamy wszystkie młodzieżowe drużyny pożarnicze do pochwalenia się swoją pracą i osiągnięciami. Zachęcamy do zgłoszenia Waszych młodzieżowych drużyn pożarniczych do Ogólnopolskiego Konkursu "Najlepsi z Najlepszych" na Wzorową Młodzieżową Drużynę Pożarniczą i jej Opiekuna - informują organizatorzy.
Zgłoszenia w roku bieżącym na konkurs należy przesyłać wyjątkowo do końca marca br. na adres: Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP, ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa - z dopiskiem: konkurs dla MDP "Najlepsi z Najlepszych". Szczegóły konkursu (Regulamin) oraz formularz zgłoszenia dostępne są na zdjęciach poniżej, a także na stronie Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.
[KN]