Dziennikarze lokalnej telewizji chocianow.tv już drugi raz w tym roku wybrali najbardziej interesujące tematy ubiegłego tygodnia. Najnowszy materiał filmowy z podsumowaniem do obejrzenia pod naszym artykułem. Co znalazło się w najnowszym zestawieniu?

Redaktorom chocianow.tv nie umknęły najważniejsze wydarzenia opisywane na naszym portalu. Co kryje się pod hasłami opublikowanymi w najnowszym podsumowaniu? Aby się przekonać, wystarczy kliknąć w poszczególne linki: "Kolejne warsztaty już za tydzień", "Czy w 5 lat naprawią większość gminnych dróg?", "We wtorki, środy i czwartki mieszkańcom Chocianowa pomogą prawnicy", "30 stycznia 30. Finał WOŚP - będzie licytacja", "Od roku wydają paszporty w Polkowicach", "Zdecydowanie niższy VAT pomysłem rządu na walkę z inflacją", "Wesprą przedsiębiorczość za pieniądze z Unii", "Złóż deklarację, uniknij kary", "Nowy rozkład jazdy kilku autobusów", "Pieniądze dla klubów do wyrwania", "Blisko ćwierć miliona na zagospodarowanie Fabrycznej", "Kolej na Chocianów już w czerwcu?" oraz "Niedziela dla wiernych na żywo".

Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia poniżej. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.