Burmistrz Tomasz Kulczyński od samego początku swojego urzędowania udowadnia, że pamięta o seniorach. Ci już w następny czwartek, 23 września spotkają się w Regionalnym Centrum Kultury na kolejnym "Tanecznym wieczorku dla seniorów".

Przypomnijmy, że impreza dzięki Burmistrzowi Tomaszowi Kulczyńskiemu pojawiła się w naszej gminie po raz pierwszy już w listopadzie 2019 roku, by od stycznia 2020 roku na dobre zagościć w kalendarzu seniorów. Pisaliśmy o tym na naszym portalu w artykułach: "Wieczorki taneczne dla Seniorów", "Dla seniorów od 17-ej" oraz "Kolejny wieczorek taneczny dla seniorów już jutro".

Zgodnie z zapowiedzią Pana Tomasza Kulczyńskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów, kolejny Taneczny Wieczorek dla Seniorów odbędzie się już 23 września w siedzibie Regionalnego Centrum Kultury - poinformowali pracownicy RCK-u w mediach społecznościowych. - Lista chętnych pomału się zapełnia, co nas bardzo cieszy. Ci jednak, co jeszcze się nie zapisali mogą to zrobić dzwoniąc pod numer 768185580 lub wysyłając smsa na numer 513166572 - dodają.
Tym razem organizatorzy przewidują zabawę w stylu lat 70. Więcej informacji na stronie www.rckchocianow.pl.