Nie będą dobrze wspominać swoich spotkań drużyny z gminy Chocianów. Na mecz ligi okręgowej Stal Chocianów pojechała do Legnicy, aby tam zmierzyć się z miejscowych Konfeksem. Nienajlepiej poszło też drużynom występującym w B-klasie.

Chocianowianie chcieli odegrać się za pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami, z którego zwycięsko wyszli zawodnicy z Legnicy wyjeżdżając z Chocianowa z wynikiem 4:3. Niestety na chęci się zakończyło. Po wyrównanym meczu po raz drugi w tym sezonie lepszy okazał się Konfeks wygrywając 3:2. Bramki dla Stali zdobywali Żmuda i Walasek.

B-klasa pod górkę

Arka Trzebnice podejmowała u siebie Zryw Stary Łom i przegrała 0:3.

Przed trudnym zadaniem stanęli zawodnicy Kryształu Chocianowiec, którzy pojechali na teren wicelidera tabeli - Fortuny Obora. Po jednostronnym meczu ze zwycięstwa cieszyli się gracze z Obory, którzy dzięki zwycięstwu wskoczyli na pierwsze miejsce. Trzeba jednak pamiętać, że w ten weekend nie odbyło się spotkanie dotychczasowego lidera Mewy Goliszów ze Stalą II Chocianów (przeniesione na 3 maja, godz. 11:00).

W Niemstowie mierzyły się między sobą dwie Victorie. Ostatecznie lepsza okazała się ta z Niemstowa, wygrywając z rywalami z Parchowa 1:0.

Ostatnim meczem tego weekendu były Derby Powiatu Polkowickiego. Do Nowej Wsi Lubińskiej zawitała ekipa Relaksu Szklary Dolne. W pierwszej połowie bramki zdobywali gospodarze. Trzy razy trafili do siatki rywala, a raz do swojej. Po przerwie w pogoń za punktami ruszył Relaks. Bramkę na 3:2 zdobył Wiesław Dyczko, a niedługo później stan meczu wyrównał Adrian Mielnik. Goście mieli jeszcze dwie doskonałe szanse na wyjście na prowadzenie, lecz nie wykorzystali sytuacji sam na sam z bramkarzem. Jak na mecz derbowy przystało, była walka, stos kartek, kontrowersje i co najważniejsze, było dużo bramek.