Ścieżki ekologiczne, nasadzenia zieleni, drzewa owocowe oraz krzewiny, a także ścieżka sensoryczna - te zalety powstającego właśnie parku przy ulicy Sosnowej wymienił Burmistrz Tomasz Kulczyński w swoim wpisie w mediach społecznościowych. Czego jeszcze mogą spodziewać się mieszkańcy, którzy będą chcieli korzystać z uroków tego miejsca?

O planach i ich realizacji związanych z tym miejscem pisaliśmy już na naszym portalu w artykułach: "Pierwszy park kieszonkowy w Chocianowie" oraz "Zasadzili drzewa przy Sosnowej". W tym tygodniu Burmistrz Tomasz Kulczyński podzielił się w mediach społecznościowych najnowszymi zdjęciami i zarazem postępami prac z tego miejsca.

- "Park Ekologiczny" przy ul. Sosnowej. Cieszę się, tyle lat zaniedbany niemal zdegradowany obszar, który pozostawał w zapomnieniu, dzięki tej kadencji zmienił się diametralnie - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Ścieżki ekologiczne, nasadzenia zieleni, drzewa owocowe oraz krzewiny, a także ścieżka sensoryczna - to nie wszystko - dodał włodarz Chocianowa.
Jak dowiadujemy się z wpisu (cały dostępny na stronie: https://www.facebook.com/PrawdziwyBurmistrzChocianowa/) dzięki sugestiom mieszkańców powstaje ogrodzone i monitorowane miejsce na różne okoliczności.

- Co istotne, nasze pociechy z przedszkola będą miały super miejsce na spacer oraz nowe miejsce dydaktyczne. Co najważniejsze to monitorowany, ogrodzony i bezpieczny całkowicie nowy Park w naszej Gminie specjalnie dla Was - dodał w swoim wpisie Burmistrz Tomasz Kulczyński.
Wśród propozycji spędzania wspólnego czasu na świeżym powietrzu w nowym parku coś dla siebie z pewnością znajdą miłośnicy ognisk. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć poniżej.