Punktualnie o godzinie 18:00 na chocianowskiej hali zmierzą się zawodnicy Madness Chocianów, którzy podejmą gości z Wrocławia. Zapowiada się wiele sportowych emocji, do obejrzenia których na żywo zaprasza chocianow.tv.

Niestety warunki epidemiczne w Polsce nie pozwalają na przeprowadzenie tego spotkania z udziałem publiczności, dlatego specjalnie dla swoich fanów lokalna telewizja internetowa postanowiła transmitować futsalowe widowisko na żywo. Od godziny 18:00 w chocianowskiej hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Kasztanowej 5 zmierzą się piłkarze Madness z Chocianowa i WKS Śląsk Futsal z Wrocławia. Dla naszych piłkarzy to druga potyczka w tym sezonie. Dotychczas zmierzyli się tylko z aktualnie pierwszym w tabeli BKKP Gminy Kobierzyce. Tamten pojedynek zakończył się remisem. Czy zawodnikom Madness Chocianów uda się dzisiaj dopisać na swoim koncie 3 punkty?

Wszystko wskazuje na to, że faworytem w tym spotkaniu będą reprezentanci naszej gminy, bowiem w ostatnim spotkaniu z BKKP Gminy Kobierzyce mieli szansę na zwycięstwo i tylko niefortunny samobójczy gol spowodował, że drużyna z Kobierzyc uratowała remis. Z kolei w ostatnim pojedynku pomiędzy futsalowcami z Wrocławia i Kobierzyc, ci ostatni rozgromili reprezentantów stolicy naszego województwa 8:1. Zapraszamy do oglądania spotkania na antenie lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Dzisiejsze spotkanie będzie można obejrzeć także pod tym artykułem (wideo poniżej).
[KN]