Czy się to komuś podoba czy nie, w naszej gminie od 2018 roku zagościły zmiany na lepsze. Nie tylko w wymiarze inwestycyjnym i realizacji obietnic wyborczych, ale także reprezentacyjnym, co na każdym kroku udowadnia Burmistrz Tomasz Kulczyński. Wczoraj odwiedzili naszą gminę Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Krzysztof Kubów oraz Radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Paweł Kura.

Chocianów nabiera na znaczeniu, bowiem ogólnopolscy politycy przestali traktować naszą gminę w kategoriach tranzytowych, jak niewidzialny punkt na mapie Polski. Coraz więcej ważnych gości i coraz częstsze wizyty potwierdzają tylko, że obietnice wyborcze Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego są nie tylko niezagrożone, ale jest szansa na realizację większej ilości dobrych pomysłów.

- Dziś miałem przyjemność gościć Krzysztofa Kubów, Sekretarza Stanu KPRM oraz Pawła Kura, którzy odwiedzili Chocianów z gospodarczą wizytą. Podczas spotkania rozmawialiśmy między innymi o przyszłych inwestycjach w Gminie Chocianów. Odwiedziliśmy również Przychodnie Medyczną w Trzebnicach, która powstała m.in. dzięki wsparciu Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz Trzmielów, w którym już w niedługim czasie powstanie nowoczesna świetlica - jedna z 3, dzięki wsparciu Rządu PiS w Naszej rozwijającej się Gminie - przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Dziękuję Panu Ministrowi oraz Panu Radnemu Sejmiku Województwa Dolnośląskiego za wizytę, dobre słowo oraz deklarację dalszej współpracy - podziękował włodarz naszej gminy.