Dziewiętnaście tygodni 2022 roku już za nami, a my sprawdzamy co przykuło uwagę dziennikarzy chocianow.tv, którzy na swoich kanałach w mediach społecznościowych zamieścili najnowsze zestawienie wydarzeń zamieszczonych na naszym portalu. Całość obejrzycie także na pod naszym artykułem.

Seria "Podsumowanie tygodnia" to zestawienie najważniejszych wydarzeń poprzedniego tygodnia przygotowane przez chocianowską telewizję. Dzisiaj pojawiło się kolejne, dziewiętnaste już w tym roku nagranie. Informacje, które tym razem wybrali spośród opublikowanych na naszym portalu, znajdziecie na klikając w poszczególne linki: "Ważny punkt został w Chocianowie", "Co trzeci z nas uniknął kary. Reszta ma czas do końca czerwca", "Zasugerowali nazwę dla parku przy Sosnowej", "Z policjantami w poniedziałki on-line", "Mieszkańcy chcą Dni Jagody 2022", "Odwiedziliśmy inwestycję na Armii Krajowej i Wesołej", "Policjanci w Chocianowie z nowymi narkotestami", "Świetlice rosną w Jabłonowie, Rakowie i Trzmielowie", "W czwartek od 6:00 rano startują w Parchowie", "Samolot gaśniczy w akcji nad Brunowem", "Lampy solarne już działają. Gdzie", "Niezapomniana sobota w Szklarach Dolnych" oraz "Jak będą wyglądały DNI JAGODY 2022? Rozmawiamy z Agatą Wesołowską, dyrektor RCK".
 
Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.