Jak przebiegają prace w jednej z największych od lat inwestycji w naszej gminie, na które środki zewnętrzne w kwocie blisko trzech milionów złotych pozyskał Burmistrz Tomasz Kulczyński? Postanowiliśmy odwiedzić ulice Armii Krajowej i Wesołą, aby podzielić się z Wami świeżymi fotografiami z prowadzonych tam prac (galeria zdjęć poniżej).

O tym, że zakres prac był ustalany jeszcze w ubiegłym roku bezpośrednio z mieszkańcami tego osiedla, którzy nie bali się zainicjować spotkania z Burmistrzem Kulczyńskim pisaliśmy w naszym artykule: "Ciężki sprzęt wjechał na Armii Krajowej i Wesołą".

- To jedna z największych inwestycji drogowych ostatnich lat. Niebawem infrastruktura drogowa zmieni się na lepsze nie tylko dla mieszkańców Chocianowa, ale także wszystkich, którzy będą chcieli dostać się do nowego Centrum Przesiadkowego, które powstanie przy pozyskanym przez Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego dworcu PKP. To właśnie tam po ponad 20 latach powrócą pociągi pasażerskie - zauważyliśmy wówczas.
Dzisiaj przyszedł czas na publikację obszernej galerii najnowszych zdjęć z postępu robót wykonywanych na tym osiedlu. Zapraszamy do oglądania oraz śledzenia następnych doniesień na ten temat.