Wszyscy przepadamy za czystymi ulicami i chodnikami, które nie tylko uprzyjemniają bezpieczne spacery i podróże, ale także są pożądaną wizytówką każdego miasta. W naszej gminie o porządek systematycznie dbają panie z Referatu GK i niedawno pochwaliły się efektami swoich prac.

Do tego, że pracownice Referatu Gospodarki Komunalnej (dawne MZGKiM) starannie dbają o nasze miasto, nie trzeba nikogo przekonywać. O efektach ich prac informowaliśmy na naszym portalu wielokrotnie (czytaj: "Ukwiecili Chocianów" oraz "Porządkują gminę przed nadejściem wiosny"). Teraz pracownicy GK pochwalili się kolejnymi sukcesami w tym zakresie.

Porządki w terenie i nie tylko... Nasze Panie jak zawsze porządkowały tereny zielone, place zabaw i skwerki. Praca, bez której nasze miasteczko nie wyglądałoby tak ładnie. To tylko część bieżących zadań, które realizujemy codziennie - poinformowali pracownicy Referatu GK.
Sami możecie ocenić efekty prac, bowiem do cytowanego wpisu w mediach społecznościowych dołączone zostały zdjęcia, które publikujemy poniżej.