Za nami piąty tydzień 2021 roku. Z tej okazji lokalna telewizja internetowa chocianow.tv przygotowała kolejne podsumowanie najważniejszych wydarzeń w naszej gminie. Co znalazło się w nagraniu? Wideo poniżej.

Redaktorzy Chocianow.tv przyzwyczaili nas do podsumowań wydarzeń swojego autorstwa. Także tym razem dziennikarze postanowili wybrać dla swoich widzów najważniejsze artykuły zamieszczone w ubiegłym tygodniu na naszym portalu: "Czudowska: jestem pod wrażeniem", "Potrafiliśmy zjednoczyć się w dobrej sprawie", "Pożar w Chocianowie", "Narodowy Spis Powszechny już niebawem. Zostań rachmistrzem!", "WOŚP: tegoroczny rekord dla młodzieży", "Zdjęcie do dowodu bez wychodzenia z domu", "Poinformowali rodziców o zmianach", "Nowe miejsca pracy w Chocianowie i Parchowie", "Chocianów nocą z lotu ptaka", "Wygraj 2 tysiące złotych. Chocianów na trasie autostrady rowerowej", "Wypadek na trasie w kierunku Lubina", "Możliwe oblodzenie! IMGW ostrzega kierowców i pieszych", "Blisko 2,5 miliona złotych dla chocianowskich przedsiębiorców", "W Chocianowcu naprawili awarię", "Czy w Walentynki pójdziemy do kin?", "Przez rządowe obostrzenia bez Jagody", "Ostrzegają przed wilkami!", "Zmarł Aleksander Hebda", "Niedzielne nabożeństwo również na żywo", "Zmierzyli się ze Śląskiem".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.
[KN]