Lokalna telewizja chocianow.tv raczy swoich widzów nową, wakacyjną serią pod tytułem "Poznaj Chocianów". W dzisiejszym, piątym odcinku reporterzy zachęcili do odwiedzin Chocianowa, a dokładniej Wieży Widokowej na Wzgórzu Fryderyki. Całość do obejrzenia poniżej.

Przypomnijmy, że tutejsza telewizja nie przestaje zaskakiwać swoich widzów, promując jednocześnie Gminę Chocianów. Dotychczas byliśmy świadkami relacji na żywo wydarzeń sportowych i religijnych, ciekawych reportaży i programów, do których dołączył kolejny, tym razem wakacyjny p.t. "Poznaj Chocianów". W pierwszym odcinku dzięki współpracy dziennikarzy z radnym i sołtysem Pawłem Bujakiem, mamy okazję obejrzeć Żabice - Wioskę z Rechotem, której mieszkańcy udekorowali swoją miejscowość ciekawymi elementami wystroju z żabimi akcentami (odcinek obejrzysz na stronie: "Wakacyjna seria chocianowskiej telewizji. Poznaj Chocianów"), natomiast w drugim dziennikarze zachęcili do odwiedzin Dolnośląskiego Delfinka (odcinek obejrzysz na stronie: "Poznaj Chocianów po raz drugi. Dolnośląski Delfinek"). W trzecim odcinku odwiedzili Centrum Chocianowa (odcinek obejrzysz na stronie: "Tym razem poznali centrum Chocianowa"), z kolei w czwartym odcinku zwiedziliśmy Pałac w Chocianowskim Parku Piastowskim (czytaj: "Poznaj Pałac i Chocianowski Park Piastowski").

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Jak zapowiadają twórcy nowego programu, kolejny odcinek wyemitowany zostanie już za tydzień, w piątek 29 lipca. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.