Dziennikarze lokalnej telewizji chocianow.tv także w tym roku wybrali najbardziej interesujące tematy z ubiegłego, a zarazem pierwszego tygodnia 2022 roku. Najnowszy materiał filmowy z podsumowaniem do obejrzenia pod naszym artykułem. Co znalazło się w najnowszym zestawieniu?

Redaktorom chocianow.tv nie umknęły najważniejsze wydarzenia opisywane na naszym portalu. Co kryje się pod hasłami opublikowanymi w najnowszym podsumowaniu? Aby się przekonać, wystarczy kliknąć w poszczególne linki: "Nowy rok, nowy... taryfikator", "Więcej kamer na terenie gminy", "Słabsze ciśnienie wody na Podlesiu", "Podwoją liczbę lepszych lamp", "W Parchowie czeka na właściciela", "Od 400 do ponad 1400 złotych dodatku osłonowego do zdobycia w OPS", "Doradca zawodowy poszukiwany", "W piątek urzędy nieczynne", "Święto Trzech Króli na żywo", "Święty Wieczór chrześcijan obrządku wschodniego", "Dwie nowe linie w sieci bezpłatnych autobusów", "Zmarła Celina Michalak", "5 tysięcy dla przedsiębiorców poszkodowanych obostrzeniami", "Zarządza powiatem i wspiera rozwój gminy" oraz "Niedzielne nabożeństwo na żywo".

Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia poniżej. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.