Kolejną inwestycję zapowiada Tomasz Kulczyński, Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów na swojej stronie na jednym z popularnych portali społecznościowych. Z efektów ucieszą się nie tylko dzieci i młodzież. Miejsce na odpoczynek i relaks znajdą także seniorzy.

Wszyscy czekamy na zakończenie stanu epidemii, wprowadzonego w Polsce 20 marca rozporządzeniem ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego.

"Plac powstaje w tym miejscu dzięki bardzo dobrej współpracy z radnymi Miasta i Gminy Chocianów Dorotą Kehle i Pawłem Kisielemto jeden z większych obszarów pod place, które w najbliższym czasie zostaną zagospodarowane"
- Aktualnie place zabaw są zamknięte, jednak, gdy tylko ten zakaz się skończy, spodziewamy się, że dzieci będą chętnie korzystać z ulubionych miejsc rozrywki - mówi Krystian Wan z tutejszego magistratu - Aby jednak to nastąpiło, najmłodsi muszą mieć gdzie się bawić, dlatego pan burmistrz Tomasz Kulczyński ogłosił przetarg, będący kolejną realizacją pomysłów z jego kampanii wyborczej - podsumowuje Wan.

"Ciesze się, że po raz kolejny wywiązuję się ze złożonych Państwu obietnic, w miarę możliwości skromnego gminnego budżetu, przy współpracy z radnymi Klub Radnych Tomasz Kulczyński 2018 oraz klubu koalicjanta, sukcesywnie realizujemy wytyczone cele"
Burmistrz zaprasza wszystkich chcących przystąpić do przetargu na budowę placu zabaw przy ulicy Sportowej do składania ofert. Szczegóły, jak ogłoszenie o zamówieniu oraz specyfikacja istotnych warunków zamówienia znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej. Teren ostatecznie zostanie podzielony na trzy strefy: zabaw, relaksu i ciszy.

Plac powstaje w tym miejscu dzięki bardzo dobrej współpracy z radnymi Miasta i Gminy Chocianów Dorotą Kehle i Pawłem Kisielemto jeden z większych obszarów pod place, które w najbliższym czasie zostaną zagospodarowane - podkreśla burmistrz Kulczyński w swoim wpisie. - Ciesze się, że po raz kolejny wywiązuję się ze złożonych Państwu obietnic, w miarę możliwości skromnego gminnego budżetu, przy współpracy z radnymi Klub Radnych Tomasz Kulczyński 2018 oraz klubu koalicjanta, sukcesywnie realizujemy wytyczone cele - dodaje włodarz Chocianowa.

"Najmłodsi muszą mieć gdzie się bawić, dlatego pan burmistrz Tomasz Kulczyński ogłosił przetarg, będący kolejną realizacją pomysłów z jego kampanii wyborczej"
W pierwszej strefie przewidziano urządzenia do zabawy dla najmłodszych, w drugiej strefie pierwszą w Chocianowie podświetlaną fontannę posadzkową, zaś w trzeciej strefie wśród zieleni stanowiska z hamakami. Poniżej publikujemy zdjęcia opublikowane na stronie Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego.
[KN]