Zapraszamy do obejrzenia kolejnego przeglądu najważniejszych wydarzeń ubiegłego tygodnia (wideo poniżej). Miejscowa telewizja, która stała się popularna w naszej gminie za sprawą transmisji Mszy Świętych na żywo, ma w swojej ofercie także inne nagrania. Wśród nich popularna seria "Podsumowanie tygodnia", którą również można znaleźć w serwisie społecznościowym.

Chocianow.tv to nie tylko portal, to także kanał w popularnym serwisie, w którym można publikować nagrania wideo. W obu tych miejscach można znaleźć archiwalne już transmisje Mszy Świętych, które na żywo były nadawane w trudnym dla wiernych czasie obostrzeń spowodowanych stanem epidemicznym. Oprócz tego można tam znaleźć również podsumowanie najważniejszych wydarzeń.

W sieci pojawiło się właśnie kolejne podsumowanie. W ostatnim czasie różne zdarzenia miały miejsce w gminie Chocianów i naszym regionie. Aby nie przeoczyć najważniejszych z nich na portalu Chocianow.tv znajdziecie nowe zestawienie informacji. Zapraszamy do obejrzenia przeglądu z ostatniego tygodnia (wideo poniżej), które znalazło się na liście odtwarzania wraz z dwudziestoma innymi Podsumowaniami Tygodnia. Aby na bieżąco śledzić zamieszczane nagrania wystarczy subskrybować kanał Chocianow.tv w serwisie społecznościowym YouTube.
[KN]