Męczy Cię ciągła "walka" o poranne wstawanie, ubieranie się, zjedzenie śniadania, mycie zębów czy odrabianie lekcji? A może ogarnia Cię bezsilność i złość na siebie i własne dziecko? Ośrodek Pomocy Społecznej w Chocianowie ma skuteczne wskazówki, jak postępować z korzyścią dla wszystkich!

Te warsztaty mogą pomóc każdemu rodzicowi. Dzięki nim dokładnie zrozumiesz o co chodzi „niegrzecznemu” dziecku, przejmiesz kontrolę nad sytuacją, zdobędziesz konkretne techniki do zastosowania w domu i wreszcie poczujesz ulgę, bo przestaniesz „szarpać się” z pociechą. Co zrobić, żeby już zawsze wiedzieć, co należy zrobić?

Poranne trudności ze wstawaniem dziecka, a może popołudniowe z odrabianiem lekcji? Chcecie sobie poradzić z czasami nieposłusznymi pociechami? Zapraszamy na warsztaty sfinansowane z Miejsko-Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wprowadzające do "Pozytywnej Dyscypliny" Waszych dzieci! Zapisy pod nr telefonu: 76-818-51-51 – zachęcają pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej.
Warsztaty odbywać się będą w Regionalnym Centrum Kultury w wybrane wtorki (07.02., 21.02., 28.02.) i piątki (10.02., 17.02.) lutego w godzinach od 16:30 do 19:00. Zajęcia prowadzić będzie certyfikowany edukator pozytywnej dyscypliny dla rodziców Paulina Kowalczyk-Burek, psycholog i psychoterapeutka. Zapraszamy!