Reklama
Reklama

Praca na produkcji

Praca

Zakońoczne
Wygasa Zakończone ( śr 17 list 2021 08:58:09 )
Kontakt Wyślij wiadomość
rekrutacja.leg@hormann.pl
Miejscowość Osła (Dolnośląskie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


237 0

Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz rampy przeładunkowe przede wszystkim z firmą Hörmann - największym producentem w Europie. Konsekwentny rozwój firmy rodzinnej pozwolił na przestrzeni dziesięcioleci osiągnąć stałą pozycję na rynku. Marka Hörmann jest gwarancją najnowszych rozwiązań i najwyższej jakości.

Zakład produkcyjny Hörmann Legnica (Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna - Osła/gm. Gromadka) – zatrudni osoby na nw. stanowiska pracy:

Operator maszyn produkcyjnych /prasy krawędziowej, lasera, frezarki/

Pracownik produkcji – monter

Pracownik produkcji-lakiernik

Pracownik produkcji – spawacz

 

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe,

- zdolności manualne,

- na stanowisko spawacz wymagane: uprawnienia spawacza mag 135, obsługa suwnicy.

To oferujemy:

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

- zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę,

- stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie działającej w oparciu o międzynarodowe standardy,

- benefity pracownicze: pakiety medyczne, ubezpieczenie, świadczenia socjalne, świadczenia z PKZP, pakiet kafeteryjny NAIS

- możliwość rozwoju zawodowego - dokształcanie fachowe.

Wymagane dokumenty: list motywacyjny, CV, które należy przesłać  na adres: rekrutacja.leg@hormann.pl     Termin składania ofert: 31.10.2021 r.

 

Proszę o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hörmann  Legnica Sp. z o.o dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: wybrane stanowisko  zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

 

 Informujemy, że Administratorem danych jest Hörmann Legnica Sp. z o.o.  z siedzibą w Osłej 1C, 59-706 Gromadka  z siedzibą w Osłej 1C, 59-706 Gromadka Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.pokaż trasę z:
do Osła 1c , Osła