O dwóch ofertach pracy dla swoich absolwentów w ostatnich dniach poinformował chocianowski Zespół Szkół w mediach społecznościowych. Kto i kogo szuka do pracy?


Młodszy automatyk w firmie Winkelmann w Legnicy oraz Mechatronik w firmie RUDA w oddziale Produkcyjno-Remontowym w Polkowicach to oferty pracy, którą podjąć mogą absolwenci Zespołu Szkół w Chocianowie. Postanowiliśmy sprawdzić, czego wymagają i co oferują pracodawcy.


MŁODSZY AUTOMATYK
Firma oferuje umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie w systemie premiowym, ubezpieczenia grupowe i bezpłatną opiekę medyczną dla całej rodziny, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, dofinansowaną stołówkę, spotkania integracyjne, kartę multisport oraz dofinansowanie wakacji.

W ramach pracy trzeba będzie zapewnić utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń technicznych, diagnozowanie usterek układów automatyki i usuwanie bieżących awarii, wykonywanie instalacji, testów i kalibracji maszyn, a także usprawnienia i optymalizację pracy systemów automatyki.

Winkelmann oczekuje wykształcenia technicznego w kierunkach elektryk lub automatyk, uprawnień SEP 1kV, umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych, otwartości do zdobywania wiedzy i samokształcenia, podstawowej wiedzy z zakresu sterowników PLC oraz gotowości do pracy w systemie trójzmianowym.

Kontakt mailowy (do wysyłania CV) na adres: rekrutacja@winkelmann-group.de lub telefoniczny pod numerem: 502-031-730.

MECHATRONIK
Osoba na tym stanowisku będzie podlegała bezpośrednio Kierownikowi Działu Produkcji i Remontów. Do zadań pracownika należeć będzie dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń, montaż i zabudowa produkowanych maszyn i urządzeń oraz przeprowadzanie napraw i remontów maszyn i urządzeń.

Wymagania, jakie stawia pracodawca przyszłym pracownikom to wykształcenie techniczne mechaniczne, znajomość konstrukcji maszyn i urządzeń, znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, umiejętność obsługi elektronarzędzi, umiejętność diagnozowania uszkodzeń, umiejętność usuwania awarii oraz  prawo jazdy kat. B. Mile widziane są także uprawnienia na wózki widłowe.

Firma oferuje umowę o pracę, udział w profesjonalnych szkoleniach, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i uzyskiwanych efektów, stałą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole, wczasy pod gruszą oraz bony świąteczne.

CV należy wysłać na adres: krzysiek.rudnikowicz@bh-ruda.pl. Siedziba oddziału Produkcyjno-Remontowego znajduje się przy ulicy Strefowej 8 w Polkowicach.