- Chocianowski Skate Park już teraz prezentuje się bardzo profesjonalnie. Przyznam, że jestem pod wrażeniem jego przyszłej funkcjonalności - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński, który odwiedził tę inwestycję, aby przypilnować jej przebiegu. Z wizyty zamieścił także nagranie.

Przypomnijmy, że na to miejsce z utęsknieniem czekają młodzi mieszkańcy. Wartość realizacji tej inwestycji to ponad 6 milionów złotych i jest finansowana z pozyskanej dotacji zewnętrznej.

- Chocianowski Skate Park już teraz prezentuje się bardzo profesjonalnie. Przyznam, że jestem pod wrażeniem jego przyszłej funkcjonalności. Cieszę się, że wybrany przeze mnie i ustalony projekt będzie najnowocześniejszym tego typu obiektem w całym powiecie. Już nie mogę się doczekać kiedy nastąpi jego otwarcie - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński w mediach społecznościowych.
(dalsza część artykułu pod nagraniem)


W ostatnich tygodniach pokazywaliśmy postępy prac na chocianowskim skate-parku także w naszych galeriach zdjęć, które odnajdziecie w artykułach: "Burmistrz buduje Skate-park", "Tu powstaje skate-park" oraz "Skate-park coraz bliżej". W związku z bardzo szybkim postępem prac, do tego tematu z pewnością niebawem powrócimy.