- Prace przebiegły pomyślnie - poinformowali pracownicy Zakładu Usług Komunalnych i Transportu Publicznego, którzy wykonali przewiert sterowany w związku z wymianą sieci wodociągowej przy ul. Bolka I Świdnickiego.

W ubiegły poniedziałek mieszkańcy ulic Bolka I Świdnickiego, Odrodzenia, Krótkiej, Bohaterów Wojska Polskiego, Środkowej, Szprotawskiej, Piotrowskiej, Wrzosowej, Jagodowej, Makowej, Różanej, Malinowej, Sosnowej, Zacisze, Górniczej, Gwarków, Słonecznej i Świerkowej musieli liczyć się z przerwami w dostawie wody. Wszystko w związku z wymianą odcinka sieci wodociągowej przy ul. Bolka I Świdnickiego. To nie kolejne działania na tej ulicy (czytaj: "Wymienią sieć wodociągową. Tam nie parkuj").

Tak jak zapowiadaliśmy w ostatnich dniach zeszłego tygodnia wykonaliśmy przewiert sterowany celem wymiany sieci w ulicy Bolka I Świdnickiego - poinformowali pracownicy ZUKiTP-u. - Prace przebiegły pomyślnie. Później przyszedł czas na przepięcie starej sieci. Prace trwały cały poniedziałek, ale nowa sieć już działa, a teren został przywrócony do stanu pierwotnego - dodali.
Pomimo warunków pogodowych ekipa poradziła sobie z zadaniem zgodnie z oczekiwaniami. Pracownicy chocianowskiego Zakładu okazali się specjalistami w swoim fachu.

Dzięki użyciu przewiertu sterowanego uniknęliśmy zniszczenia parkingu, a tym samym zmniejszyliśmy koszty wymiany sieci - dodali w swoim wpisie w mediach społecznościowych.
Aby na bieżąco śledzić komunikaty Zakładu Usług Komunalnych i Transportu Publicznego wystarczy polubić ich stronę w mediach społecznościowych (kliknij link).